Logo Loading

Enter your keyword

gallery

}
Healthy Friday Challenge 10.04.2020

Healthy Friday Challenge 10.04.2020

За овој Здрав Петок, учениците од Максимилијан подготвуваа здрави мафини. Низ овие едноставни рецепти, тие учат како да готват и се забавуваат додека се дома. А исходот се секако вкусно подготвени оброци во кои ужива целото семејство. Времето поминаот во карантин може да биде многу забавно. Со нетрпение го очекуваме слендиот предизвик. А во меѓувреме, […]

Virtual classrooms

Virtual classrooms

%LANG For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Healthy Friday 07.03.2020

Healthy Friday 07.03.2020

%LANG For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.